CRDSNU-32-80-P-A Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: ROUND CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.