CRE-10201 Okaya Electric Ind.
Виробник: Okaya Electric Ind.
Cap RC Network 0.1uF 250VAC 20% 200 Ohm 30% 1R/1C 85C
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук