CRGH1206F226K
CRGH1206F226K TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 226K OHM 1% 1/2W 1206
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 226 Ohms 1% 100ppm .50 Watt 1206.
Інші пропозиції CRGH1206F226K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRGH1206F226K CRGH1206F226K Виробник : TE Connectivity / Neohm NG_DS_1773204-1_C-973711.pdf Thick Film Resistors - SMD 226 Ohms 1% 100ppm .50 Watt 1206