CRGH2512F9K76 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1879525&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 9.76K OHM 1% 2W 2512
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 9.76 Ohms 1% 100ppm 2.0 Watt 2512.
Інші пропозиції CRGH2512F9K76
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRGH2512F9K76 CRGH2512F9K76 Виробник : TE Connectivity / Neohm NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1237340.pdf Thick Film Resistors - SMD 9.76 Ohms 1% 100ppm 2.0 Watt 2512