Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV1206CF50M0JKET
CRHV1206CF50M0JKET Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD 0.30W 50Mohms 5% 1500V 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук