Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV2010AF196MFKFT
CRHV2010AF196MFKFT
CRHV2010AF196MFKFT Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD CRHV2010AF 196M 1% 100 FT e2
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Thick Film 2010 196M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV2010AF196MFKFT CRHV2010AF196MFKFT Виробник : Vishay crhv.pdf Res Thick Film 2010 196M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R