CRL10W-R15
CRL10W-R15 SR PASSIVES
SR-Passives-CR-W.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 150mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: cement
Mounting: THT
Resistance: 0.15Ω
Power: 10W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 48x9.5x9.5mm
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
на замовлення 308 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 150mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: cement, Mounting: THT, Resistance: 0.15Ω, Power: 10W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 48x9.5x9.5mm, Leads dimensions: Ø0.8x35mm.