CRL10W-R22
CRL10W-R22 SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 220mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.22Ω
Power: 10W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 48x9.5x9.5mm
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
Kind of resistor: cement
на замовлення 256 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 220mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.22Ω, Power: 10W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 48x9.5x9.5mm, Leads dimensions: Ø0.8x35mm, Kind of resistor: cement.