CRL10W-R33
CRL10W-R33 SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 330mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.33Ω
Power: 10W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
Body dimensions: 48x9.5x9.5mm
Kind of resistor: cement
на замовлення 26 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 330mΩ; 10W; ±5%; Ø0.8x35mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.33Ω, Power: 10W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.8x35mm, Body dimensions: 48x9.5x9.5mm, Kind of resistor: cement.