CRL15W-R1
CRL15W-R1 SR PASSIVES
SR-Passives-CR-W.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 100mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm
Mounting: THT
Body dimensions: 48x13x13mm
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
Resistance: 0.1Ω
Power: 15W
Tolerance: ±5%
Kind of resistor: cement
на замовлення 79 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 100mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm, Mounting: THT, Body dimensions: 48x13x13mm, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.8x35mm, Resistance: 0.1Ω, Power: 15W, Tolerance: ±5%, Kind of resistor: cement.