CRL15W-R47
CRL15W-R47 SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 470mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.47Ω
Power: 15W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 48x13x13mm
Kind of resistor: cement
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
на замовлення 478 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 470mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.47Ω, Power: 15W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 48x13x13mm, Kind of resistor: cement, Leads dimensions: Ø0.8x35mm.