CRL15W-R68
CRL15W-R68 SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 680mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm
Resistance: 0.68Ω
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.8x35mm
Body dimensions: 48x13x13mm
Power: 15W
Tolerance: ±5%
Kind of resistor: cement
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 112 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; cement; THT; 680mΩ; 15W; ±5%; Ø0.8x35mm, Resistance: 0.68Ω, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.8x35mm, Body dimensions: 48x13x13mm, Power: 15W, Tolerance: ±5%, Kind of resistor: cement, Type of resistor: wire-wound.