Продукція > BOURNS > CRM0603AFX-R680ELF
CRM0603AFX-R680ELF BOURNS
Виробник: BOURNS
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 680mΩ; 125mW; ±1%; 1.6x0.8mm; -55÷155°C
Tolerance: ±1%
Case - inch: 0603
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Type of resistor: thick film
Temperature coefficient: 150ppm/°C
Body dimensions: 1.6x0.8mm
Power: 0.125W
Resistance: 0.68Ω
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 834
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 680mΩ; 125mW; ±1%; 1.6x0.8mm; -55÷155°C, Tolerance: ±1%, Case - inch: 0603, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Type of resistor: thick film, Temperature coefficient: 150ppm/°C, Body dimensions: 1.6x0.8mm, Power: 0.125W, Resistance: 0.68Ω.
Інші пропозиції CRM0603AFX-R680ELF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRM0603AFX-R680ELF Виробник : Bourns crm_a.pdf Thick Film Resistors - SMD ResHighPowerA 0603 R680 1% 125mW TC150