CRPS24VDC-240
CRPS24VDC-240 CR Magnetics Inc.
CRPS24VDC.pdf
Виробник: CR Magnetics Inc.
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 5W
Power (Watts): 5W
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.99" L x 1.42" W x 3.28" H (76.0mm x 36.0mm x 83.0mm)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 240VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 5W, Power (Watts): 5W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.99" L x 1.42" W x 3.28" H (76.0mm x 36.0mm x 83.0mm), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 240VAC.