Продукція > VIKING > CRT01F7F3011
CRT01F7F3011
CRT01F7F3011 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0201; 3.01kΩ; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA
Type of resistor: thick film
Resistance: 3.01kΩ
Power: 50mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 0201
Manufacturer series: CRT
Operating current: 0.5A
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0201; 3.01kΩ; 50mW; ±1%; CRT; -55÷125°C; 500mA, Type of resistor: thick film, Resistance: 3.01kΩ, Power: 50mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 0201, Manufacturer series: CRT, Operating current: 0.5A, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - mm: 0603.