Продукція > VIKING > CRT01J7F1004
CRT01J7F1004
CRT01J7F1004 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0201; 1MΩ; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C
Case - mm: 0603
Resistance: 1MΩ
Power: 50mW
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...125°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0201; 1MΩ; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 1MΩ, Power: 50mW, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...125°C.