Продукція > VIKING > CRT01J7F3604
CRT01J7F3604
CRT01J7F3604 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0201; 3.6MΩ; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C; 500mA
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 3.6MΩ
Power: 50mW
Operating current: 0.5A
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0201; 3.6MΩ; 50mW; ±5%; CRT; -55÷125°C; 500mA, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 3.6MΩ, Power: 50mW, Operating current: 0.5A, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: CRT, Type of resistor: thick film.