Продукція > VIKING > CRT02F7E1000
CRT02F7E1000
CRT02F7E1000 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 100Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CRT
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 100Ω; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 100Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CRT, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C.