Продукція > VIKING > CRT02F7E1134
CRT02F7E1134
CRT02F7E1134 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 1.13MΩ; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CRT
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0402
Resistance: 1.13MΩ
Case - mm: 1005
Type of resistor: thick film
Power: 62.5mW
Operating current: 1A
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 1.13MΩ; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0402, Resistance: 1.13MΩ, Case - mm: 1005, Type of resistor: thick film, Power: 62.5mW, Operating current: 1A, Tolerance: ±1%.