Продукція > VIKING > CRT02F7E7680
CRT02F7E7680
CRT02F7E7680 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 768Ω; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0402
Power: 62.5mW
Operating current: 1A
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 768Ω
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 768Ω; 62.5mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0402, Power: 62.5mW, Operating current: 1A, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 768Ω, Manufacturer series: CRT, Type of resistor: thick film, Case - mm: 1005.