Продукція > VIKING > CRT02J7E1372
CRT02J7E1372
CRT02J7E1372 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 13.7kΩ; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 13.7kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating current: 1A
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 13.7kΩ; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 13.7kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating current: 1A, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...155°C.