Продукція > VIKING > CRT02J7E2200
CRT02J7E2200
CRT02J7E2200 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 220Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 220Ω; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 220Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT.