Продукція > VIKING > CRT02J7E6191
CRT02J7E6191
CRT02J7E6191 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 6.19kΩ; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 6.19kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0402
Operating current: 1A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 6.19kΩ; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 6.19kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0402, Operating current: 1A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 1005, Manufacturer series: CRT.