Продукція > VIKING > CRT02J7F0100
CRT02J7F0100
CRT02J7F0100 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 10Ω; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 10Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 10Ω; 62.5mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 10Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...155°C.