Продукція > VIKING > CRT03F7E1501
CRT03F7E1501
CRT03F7E1501 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 1.5kΩ; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 1.5kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 1.5kΩ; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.5kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT.