Продукція > VIKING > CRT03F7E2200
CRT03F7E2200
CRT03F7E2200 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 220Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Manufacturer series: CRT
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 0.1W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 220Ω
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 220Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Manufacturer series: CRT, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 0.1W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 220Ω, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608.