Продукція > VIKING > CRT03F7E3573
CRT03F7E3573
CRT03F7E3573 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 357kΩ; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A
Type of resistor: thick film
Resistance: 357kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0603
Operating current: 1A
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 357kΩ; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 1A, Type of resistor: thick film, Resistance: 357kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 1608, Manufacturer series: CRT, Case - inch: 0603, Operating current: 1A.