Продукція > VIKING > CRT03F7F0100
CRT03F7F0100
CRT03F7F0100 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 10Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 10Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 10Ω; 100mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 10Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...155°C.