Продукція > VIKING > CRT03J7E0220
CRT03J7E0220
CRT03J7E0220 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 22Ω; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 22Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 22Ω; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 22Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT.