Продукція > VIKING > CRT03J7E1134
CRT03J7E1134
CRT03J7E1134 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 1.13MΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CRT
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0603
Resistance: 1.13MΩ
Case - mm: 1608
Type of resistor: thick film
Power: 0.1W
Operating current: 1A
Tolerance: ±5%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 1.13MΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0603, Resistance: 1.13MΩ, Case - mm: 1608, Type of resistor: thick film, Power: 0.1W, Operating current: 1A, Tolerance: ±5%.