Продукція > VIKING > CRT03J7E1273
CRT03J7E1273
CRT03J7E1273 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 127kΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A
Case - mm: 1608
Resistance: 127kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating current: 1A
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 127kΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 127kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating current: 1A, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...155°C.