Продукція > VIKING > CRT03J7E4531
CRT03J7E4531
CRT03J7E4531 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0603; 4.53kΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A
Type of resistor: thick film
Resistance: 4.53kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0603
Manufacturer series: CRT
Operating current: 1A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0603; 4.53kΩ; 100mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 1A, Type of resistor: thick film, Resistance: 4.53kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0603, Manufacturer series: CRT, Operating current: 1A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 1608.