Продукція > VIKING > CRT05F7-R0R0
CRT05F7-R0R0
CRT05F7-R0R0 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 0Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C
Case - mm: 2012
Resistance:
Power: 0.125W
Operating temperature: -55...155°C
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 0Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0Ω, Power: 0.125W, Operating temperature: -55...155°C, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CRT.