Продукція > VIKING > CRT05F7E0620
CRT05F7E0620
CRT05F7E0620 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 62Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Case - mm: 2012
Resistance: 62Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Manufacturer series: CRT
Operating temperature: -55...155°C
Operating current: 2A
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 62Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 62Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Manufacturer series: CRT, Operating temperature: -55...155°C, Operating current: 2A.