Продукція > VIKING > CRT05F7E1134
CRT05F7E1134
CRT05F7E1134 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 1.13MΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: CRT
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0805
Resistance: 1.13MΩ
Case - mm: 2012
Type of resistor: thick film
Power: 0.125W
Operating current: 2A
Tolerance: ±1%
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 1.13MΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: CRT, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0805, Resistance: 1.13MΩ, Case - mm: 2012, Type of resistor: thick film, Power: 0.125W, Operating current: 2A, Tolerance: ±1%.