Продукція > VIKING > CRT05F7E2004
CRT05F7E2004
CRT05F7E2004 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 2MΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Power: 0.125W
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Resistance: 2MΩ
Operating current: 2A
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 2MΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Power: 0.125W, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Resistance: 2MΩ, Operating current: 2A, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Manufacturer series: CRT.