Продукція > VIKING > CRT05F7E2151
CRT05F7E2151
CRT05F7E2151 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 2.15kΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Type of resistor: thick film
Resistance: 2.15kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0805
Operating current: 2A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 2.15kΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Resistance: 2.15kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0805, Operating current: 2A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 2012, Manufacturer series: CRT.