Продукція > VIKING > CRT05F7E2371
CRT05F7E2371
CRT05F7E2371 Viking
CRT.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 2.37kΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Type of resistor: thick film
Resistance: 2.37kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0805
Manufacturer series: CRT
Operating current: 2A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 2.37kΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Resistance: 2.37kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0805, Manufacturer series: CRT, Operating current: 2A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 2012.