Продукція > VIKING > CS02FTGWR150
CS02FTGWR150
CS02FTGWR150 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 150mΩ; 0.125W; ±1%
Case - mm: 1005
Resistance: 0.15Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 300ppm/°C
на замовлення 462 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 150mΩ; 0.125W; ±1%, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.15Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 300ppm/°C.