Продукція > VIKING > CS02FTGWR390
CS02FTGWR390
CS02FTGWR390 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 390mΩ; 0.125W; ±1%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.125W
Resistance: 0.39Ω
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 1302 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 390mΩ; 0.125W; ±1%, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.125W, Resistance: 0.39Ω, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing.