Продукція > VIKING > CS02JTGWR470
CS02JTGWR470
CS02JTGWR470 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 470mΩ; 0.125W; ±5%
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.47Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 6580 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 470mΩ; 0.125W; ±5%, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.47Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Kind of resistor: sensing.