Продукція > VIKING > CS03FTGPR150
CS03FTGPR150
CS03FTGPR150 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 150mΩ; 0.2W; ±1%
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 0.15Ω
Power: 0.2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 300ppm/°C
на замовлення 1310 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 150mΩ; 0.2W; ±1%, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.15Ω, Power: 0.2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 300ppm/°C.