Продукція > VIKING > CS03FTGPR470
CS03FTGPR470
CS03FTGPR470 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 470mΩ; 0.2W; ±1%
Case - mm: 1608
Resistance: 0.47Ω
Power: 0.2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 2640 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 470mΩ; 0.2W; ±1%, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.47Ω, Power: 0.2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Kind of resistor: sensing.