Продукція > VIKING > CS03JTGPR330
CS03JTGPR330
CS03JTGPR330 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 330mΩ; 0.2W; ±5%
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 0.33Ω
Power: 0.2W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Kind of resistor: sensing
на замовлення 5010 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0603; 330mΩ; 0.2W; ±5%, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.33Ω, Power: 0.2W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Kind of resistor: sensing.