Продукція > ROYALOHM > CS03W5F200MT5E
CS03W5F200MT5E
CS03W5F200MT5E Royalohm
CurrentSensingCS-2525224.pdf
Виробник: Royalohm
Current Sense Resistors - SMD 1/5W 0.01 0.02R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 20mΩ; 200mW; ±1%; CS; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 20mΩ, Power: 0.2W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 800ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CS.
Інші пропозиції CS03W5F200MT5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS03W5F200MT5E Виробник : ROYALOHM cs-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 20mΩ; 200mW; ±1%; CS; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 20mΩ
Power: 0.2W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 800ppm/°C