Продукція > SELTECH > CS04M02MN17-4000
CS04M02MN17-4000
CS04M02MN17-4000 Seltech
Виробник: Seltech
Description: BUZZER MAGNETIC 3V 4X4MM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4kHz
Technology: Magnetic
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 3V 4X4MM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4kHz, Technology: Magnetic, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Voltage - Rated: 3 V.