Продукція > VIKING > CS05FTER270
CS05FTER270
CS05FTER270 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0805; 270mΩ; 0.125W; ±1%
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.27Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
на замовлення 4300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0805; 270mΩ; 0.125W; ±1%, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.27Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C.