Продукція > ROYALOHM > CS05W4F100LT5E
CS05W4F100LT5E
CS05W4F100LT5E Royalohm
CurrentSensingCS-2525224.pdf
Виробник: Royalohm
Current Sense Resistors - SMD 1/4W 0.01 0.1R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 250mW; ±1%; CS; -55÷155°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 0.1Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CS.
Інші пропозиції CS05W4F100LT5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS05W4F100LT5E Виробник : ROYALOHM cs-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 250mW; ±1%; CS; -55÷155°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 0.1Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 200ppm/°C