Продукція > ROYALOHM > CS05W8F100LT5E
CS05W8F100LT5E ROYALOHM
cs-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 125mW; ±1%; CS; -55÷155°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 0.1Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: CS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 125mW; ±1%; CS; -55÷155°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 0.1Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: CS.