Продукція > YAGEO > CS0603-15NG-N
CS0603-15NG-N
CS0603-15NG-N Yageo
inductors_wirewound_cs_2011.pdf
Виробник: Yageo
Inductor High Frequency Chip Wirewound 0.015uH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук